Anturia Çevre Etiği Okulu 

Web sitesi tasarımı


Anturia Çevre Etiği Okulu, uzun yıllara dayanan akademik birikim ve zengin alan deneyimini içinde barındıran bir yapıdır.
Kurucusu Dr. Murat Yıldız, mesleki, akademik ve sivil toplum kuruluşlarındaki deneyimlerini, uluslararası ilişkileriyle besleyerek, bilimsel ortamlarda kabul gören bir eğitim programı hazırlamıştır.

www.mutluatacan.com

TEDx Ankara Citadel 

TEDx Ankara Salon görsel tasarımları ve uygulamaları


3. TEDxSalon 2018 “ İnformal Eğitim“ temalı etkinliğin tüm sahne ve salon görsellerini hazırladım. Formal eğitimi tamamlayıcı, yenilikçi ve destekleyici eğitimleri hep birlikte irdelenip, eğitim seviyemize olan katkısını değerlendirildiği bu etkinlikte sponsorlar arasında yer almak benim için büyük bir mutluluk oldu. 

Yaşam yolculuğumuzun verimliliğini ve kalitesini aydınlatmada katkı sağlayan TEDx Ankara Citadel ekibine teşekkürler.

www.mutluatacan.com

Dilmen-HOME

Web sitesi tasarımları


Sevgili Ahmet Bülent Özer'in yeni "Marka konumlandırma" çalışması için web sitesi tasarımlarına destek verdim. 2000’li yılların başından itibaren Mobilya sektörünün dünyada öncü kuruluşlarından biri olarak birçok başarı ödülleri ile yoluna devam eden DilmenHome'a başarılar diliyorum.

www.mutluatacan.com

BExecutive Executive Search 

Logo + Kurumsal Kimlik ve Web sitesi tasarımları


Yirmi yıllık İnsan Kaynakları Uzmanlığı ile hem işverenleri, hem iş insanlarını güçlendirerek iş yaşamını mükemmelleştiren profesyonel hizmetler sunan BExecutive, yeni logo ve kurumsal kimlik çalışması için beni tercih etti. Firmanın web sitesi de kısa sürede tamamlandı ve yayına verildi. 

www.mutluatacan.com

Anturia Danışmanlık 

Web sitesi tasarımı


Anturia Danışmanlık için yeni web sitesi tasarımlarını gerçekleştirdim. Firmanın diğer işleri olan Çevre Etiği Okulu, Aizonoi Çevre Etiği Okulu ve Konaklama Tesisleri için kurumsal kimlik ve web sitesi çalışmalarına da başladım.

www.mutluatacan.com

Palindrom Eğitim & Danışmanlık 
Cornell Eleştirel Düşünme Testi

Web sitesi tasarımları


Eğitim danışmanlığı sektörünün önde gelen ismi Palindrom Eğitim ve Danışmanlık için yeni web sitesi çalışmasını bitirdim ve yayına verdim. Firmanın telif haklarını elinde bulundurduğu Cornell Eleştirel Düşünme Testi için de ayrıca bir mikro-site oluşturduk ve yayına verdik.

www.mutluatacan.com

INTEGRAS.CO.UK 

Kurumsal Kimlik ve Web sitesi tasarımları


İngiltere'de faaliyet gösteren INTEGRAS için yeni bir kurumsal kimlik çalışmasına başladım. Bu arada şirketin web sitesini yenileyerek yayına verdim. 2018 içinde şirket grubunun tüm web siteleri yenilenerek tekrar yayına verilecek.

www.mutluatacan.com

Ankarabbits

Ankarabbits Koşu Grubu için Logo + Web sitesi tasarımı


Kurucuları arasında bulunduğum Ankara'nın en genç koşu grubu Ankarabbits için logo tasarımı, web sitesi tasarımı ve uygulamasını gerçekleştirdim. Grubun sosyal medya yönetimine de ayrıca destek veriyorum.

www.mutluatacan.com

Kule Film

Yeni Web sitesi tasarımları


Kulefilm'in  çok amaçlı web sitesini yeniledim. Firmanın web üzerinden sosyal medya entegrasyonu işlerine ve içerik yönetimli bir diğer yeni web sitesine de yakın zamanda başlayacağım. 

www.mutluatacan.com

PROTEUS-IMC

Logo + Kurumsal Kimlik ve Web sitesi tasarımları


Kurucu ortakları arasında bulunduğum PROTEUS-IMC için logo, kurumsal kimlik ve web sitesi çalışmalarını gerçekleştirdim. Şirketin uluslararası dijital pazarlama faaliyetlerine 2018 sonunda başlayacağız.

www.mutluatacan.com

Can Nefs ve Nefes

Web sitesi tasarımı


Can Nefs ve Nefes'in  içinde "Kalbimle Sohbetler" ve "Tavsiyem Değil Tercihim" veritabanlarının da bulunduğu yeni bir web sitesi tasarladım. Sitenin 2018 son çeyreğinde sosyal medya entegrasyonu ve dijtal pazarlama hizmetlerini de gerçekleştireceğim.

www.mutluatacan.com

Mimya 

Fotoğraf çekimleri


Mimya 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu için ön lansman fotoğraflarının çekimlerini gerçekleştirdim.

www.mutluatacan.com

NB İnşaat 

Web sitesi tasarımı


Ankara'nın köklü inşaat taahhüt firmalarından NB İnşaat'ın yeni web sitesini tasarladım ve yayına verdim. 

www.mutluatacan.com

Powered by PROTEUS